تعبیر خواب کشیدن دندان چیست؟

بنا به گفته آینده دارن موزیک :

تعبیر خواب کشیدن دندان نشانه یک تغییر اساسی در زندگی خواب بیننده است و علاوه بر این دیدن این خواب نشانه این است که زندگی واقعی خواب بیننده دارای دشواری ها و سخت هایی است. 
تعبیر خواب کشیدن دندان از دیدگاه معبران مشهور
برخی از خواب هایی که در طول شبانه روز می بینیم دارای تعبیری نیستند و از جمله خواب هایی که تعبیر آن ها باطل است خواب بعد از اذان صبح می باشد. در مطالب قبلی تعبیر خواب بوسیدن مرده و تعبیر خواب لاغر شدن و تعبیر خواب قبر را مطالعه کردید در ادامه این مطلب قصد داریم تا شما را با تعبیر کشیدن دندان در خواب آشنا سازیم.

دیدن کشیدن دندان در خواب دارای چه تعبیری است ؟

منوچهر مطیعی تهرانی 

اگر فردی در خواب ببیند که دندان کرسی را به دست خود یا پزشک می کشد و بیرون می آورد نشانه این است که از همسرش جدا می شود.

اگر فردی در خواب ببیند که دندانش را توسط دکتر می کشد نشانه مبتلا شدن وی به بیماری سخت و دردناکی است.اگر فردی در خواب ببیند که دندان های کرم خورده اش را می کشد نشانه این است که به فقر و تنگدستی دچار می شود.اگر فردی در خواب ببیند که یکی از دندان های خود را می کشد سپس دندان کشیده شده را گم می کند نشانه این است که در کاری وارد می شود که برای او سودی نخواهد داشت.

تعابیر عمومی کشیدن دندان در خواب 

کشیدن دندان در خواب نشانه تجدید حیات و خودبینی و زندگی دادن به یک چیز جدید است.خواب کشیدن دندان نشانه یک تغییر بزرگ و مهم است و سختی های کشیدن دندان در خواب بیانگر این است که تغییرات بزرگی که در زندگی خواب بیننده رخ می دهد توام با سختی و درد است و از نشانه این تغییرات در زندگی بیداری می توان به احساسات شدید عاطفی و شرایط سخت زندگی و رفتن آبروی خواب بیننده اشاره کرد.

اگر زنی در خواب ببیند که دندانش را می کشد نشانه مژده تولد نوزاد به خواب بیننده است.اگر فردی در خواب ببیند که دندانش را می کشد نشانه آگاهی خواب بیننده درباره مسائل احساسی است که در حال افزایش است.

در این مطلب تعبیر خواب کشیدن دندان از دیدگاه معبران معروف اسلامی و غربی را مشاهده کردید که امیدواریم این مطلب تعبیر خواب مورد توجه شما همراهان عزیز و گرامی قرار بگیرد. در صورت تمایل می توانید برای مطالعه انواع مطالب مربوط به تعبیر خواب کلیک کنید.

منبع : آرگا

برچسب :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *